Nasıl sipariş verebilirim?  
Siparişinizi internetten web sayfamızdan verebilir ya da randevu alarak bizi ziyaret edebilirsiniz.
Kişiye özel tasarım yapabiliyor musunuz?  
CLARİTAS hayallerinizin tasarımını yaratmaktan mutluluk duyar. Hayalinizde bir tasarım varsa lütfen bizimle paylaşın. Özel tasarımlar ek bir ücret karşılığında yapılır. Hayallerinizdeki aksesuarın ücreti, onu oluşturan malzemeler ve hazırlanış sürecine  bağlı olarak değişir.
Siparişimi ne zaman yollayabiliyorsunuz?  
Tüm tasarımlarımız el emeği ile yapılmaktadır. Bu sebeple ürünlerimiz her müşterimiz için özel olarak hazırlanmaktadır. Teslimat süresini dikkatle izleyerek lütfen bize sipariş için yeterli zamanı verin. 

Müşteri siparişi  3-6 hafta

Özel sipariş: 6-8 haftada

Toptan siparişler: 8 – 12 haftada
Nakliye ücretleri nedir?  
YURTDIŞI :Yurtdışı gönderilerini DHL  firması ile yapmaktayız.DHL 'in ülkelere göre belirlediği ücret uygulanmaktadır.

YURTİÇİ : Yurtiçi gönderilerini YURTİÇİ KARGO ile yapmaktayız.Firmanın belirlediği fiyatlar üzerinden gönderi yapılmaktadır.
Hangi ülkelere ürün gönderebiliyorsunuz?  
Biz İstanbul merkezli bir firmayız. Dünya çapında nakliye yapabiliyoruz.Ancak bazı ülkeler için nakliye daha uzun sürebilir. Bu öğe ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen bize ulaşın.
İade şartları nedir?  
Tasarımlarımız her müşteri için özel olarak yapılmıştır, bu nedenle iadeye izin vermiyoruz. İmalatçının kusurunun kesinleşmesinden iade yapılacaktır.
Özel siparişlerin doğası gereği,  iade veya değişim kabul edemiyoruz.
İadeniz kabul edilirse;
Teslimatınızı tesliminizden itibaren 14 gün içinde iade etmek istediğiniz ürünün faturasıyla birlikte siparişinizi bize göndermelisiniz. Eğer bize makbuz ile birlikte 14 gün içerisinde ürün göndermezseniz, geri dönüş hakkını kaybedersiniz. Ürün kullanılırsa, onarılmaya çalışılmış veya parçalar eksik olursa iade kabul edilemez. İade edilen ürünün nakliye ücreti müşteriye aittir.